INFORMACJE ORGANIZACYJNE DLA UCZESTNIKÓW SZKOLEŃ ONLINE

Przede wszystkim dziękujemy, że jesteś z nami i zdecydowałeś się na udział w naszych szkoleniach online. Chcemy, abyś mógł ze szkolenia jak najwięcej wynieść dlatego poniżej przygotowaliśmy informacje techniczne. 

PIERWSZY KROK – najważniejsze to sprawdź czy otrzymałeś maile systemowe z POTWIERDZENIEM REJESTRACJI w których znajdziesz przycisk DOŁĄCZ – sprawdź też spam i oferty, poczekaj chwilkę ten email idzie trochę dłużej. Jeżeli taki email do Ciebie nie dotarł, daj nam niezwłocznie znać – na fb, mailowo lub na instagramie !! Ale dodatkowo, na wszelki wypadek w mailu z linkiem do informacji technicznych podesłaliśmy Ci link do Twojego pokoju webinarowego !! 

Już po otrzymaniu linka możesz sprawdzić czy dobrze Cię przekierowuje – do poczekalni z odliczaniem czasu i tytułem szkolenia ! Sprawdź czy to jest właśnie Twoje wydarzenie ! 

Polecamy brać udział w szkoleniu z pozycji laptopa / komputera

JEŻELI BĘDZIESZ MIAŁ JAKIEŚ PROBLEMY TECHNICZNE napisz do nas na czacie w pokoju webinarowym, na fb lub instagramie, będziemy na bieżąco odpowiadać !! 

Pokój webinarowy będzie otwarty już 30 min przed szkoleniem, abyś mógł sprawdzić czy masz dobre połączenie i wszystko działa. 


ZANIM SIĘ POŁĄCZYSZ : 

 • zamknij wszystkie karty przeglądarki 
 • korzystaj z przeglądarki Chrome lub Firefox lub Safari
 • sprawdź czy masz najnowszą wersję przeglądarki 
 • sprawdź czy nie masz zablokowanego dostępu do kamery lub mikrofonu 
 • sprawdź czy nie masz przyciszonego dźwięku 
 • czasami połączenie z internetem przez wi-fi może być za słabe, wtedy należy przełączyć się na LTE 
 • sprawdź czy na danym urządzeniu jesteś zalogowany z tego samego maila, którym rejestrowałeś się na szkolenie 
 • sprawdź czy nie masz włączonego trybu incognito przy wejściu na przeglądarkę
 • zamknij wszystkie aplikacje w tle zwłaszcza na telefonie 
 • jeżeli z poziomu telefonu nie widać i nie słychać prowadzącego a sprawdziłeś wszystko powyższe, wtedy pobierz aplikację ClickMeeting – po instalacji na telefonie wróć do maila z potwierdzeniem rejestracji i kliknij dołącz lub spróbuj zalogować się poprzez wpisanie w aplikacji nr ID – znajdziesz go w mailu z Potwierdzeniem Rejestracji nad przyciskiem dołącz
 • jeżeli link podany w mailu przekierowuje Cię w złe miejsce, w inne wydarzenie spróbuj: skopiować link z maila i wkleić bezpośrednio do swojej przeglądarki lub wejść przez maila systemowego z przycisku dołącz. Jeżeli nadal jest problem daj nam niezwłocznie znać – najszybciej w tym czasie jesteśmy dostępni pod telefonem (512 511 971) lub na instagramie  

Uwaga ! sprawdź wymagania sprzętowe – System operacyjny taki jak Windows 8 (zalecany Windows 10), Mac OS wersja 10.13 (zalecana najnowsza wersja), Linux, Chrome OS.


DOSTĘP DO NAGRANIA SZKOLENIA:

Po szkoleniach, w ciągu 24 h otrzymasz maila z linkiem do nagrania szkolenia (prosimy o chwilę cierpliwości, materiały muszą się zgrać i wtedy zostają wysłane. W zależności od wielkości materiału, jest różny czas pobrania). Link oraz dostęp do nagrania jest aktywny do 5 dni.   

Uwaga ! w przypadku wyjątkowych problemów technicznych szkolenie może się nie nagrać lub nagrać się w bardzo słabej jakości. Dlatego rekomendujemy udział na żywo podczas szkolenia !!!

Jeżeli otrzymasz linku z nagraniem daj nam znać !! Niestety niektóre poczty blokują nasze maile systemowe !!


CERTYFIKAT:

Dotyczy szkolenia certyfikowanego:  certyfikat udziału w szkoleniu otrzymasz na swojego maila podanego w zamówieniu do 3 dni po szkoleniu.  Certyfikat wystawiamy na imię i nazwisko podane w zamówieniu ! 


NIE UDOSTĘPNIAJ !

Nasze szkolenia są autorskim programem Makeup Point Academy oraz naszych lektorów i zabronione jest kopiowanie, udostępnianie osobom trzecim oraz publikowanie naszych nagrań i materiałów, w całości lub części pod groźbą złamania praw autorskich