NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Nie znalazłeś odpowiedzi ? Napisz do nas biuro@makeuppointacademy.pl

PŁATNOŚCI I DOSTĘP

W czasie składania zamówienia w naszym sklepie możesz wybrać 2 formy płatności: płatność przelewem lub ekspresową płatność poprzez przelewy 24 (w tym również płatność kartą) Wybierając płatność przelewem masz 48h na opłacenia zamówienia po czym będzie one anulowane.
Beauty Support Sp. z o.o. ul. Stanisławowska 63/12, 54-611 Wrocław BANK ING nr konta: 66 1050 1575 1000 0090 8066 8107
BEAUTY SUPPORT Sp. z o.o. ul. Stanisławowska 63/12, 54-611 Wrocław BANK ING nr konta: PL66 1050 1575 1000 0090 8066 8107 KOD SWIFT INGBPLPW / IBAN to PL przed numerem konta
Dostęp wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty w naszym systemie. Dostęp wysyłamy na podanego podczas zamówienia maila. PROSIMY O PRAWIDŁOWE PODANIE ADRESU E-MAIL !!
Jeżeli chcesz otrzymać fakturę podaj numer NIP podczas składania zamówienia. Fakturę otrzymasz na maila z zamówienia. Pamiętaj, że jeżeli robisz przelew tradycyjny to fakturę możemy wystawić tylko na osobę/firmę, która zrobiła przelew. NIE WYSTAWIAMY FAKTUR WSTECZ - wystawiamy faktury z danego miesiąca. Faktury wystawiamy na koniec danego miesiąca i przesyłamy na maila podanego w zamówieniu

PROBLEMY

Mailowo otrzymujesz dostęp do szkoleń, nagrań, dokumentów i kursów. Pamiętaj, żeby sprawdzić foldery spam, oferty, społeczności itp. Maile wysyłamy z adresów biuro@makeup-point.pl lub biuro@makeuppointacademy.pl - SPRAWDŹ RÓWNIEŻ W WYSZUKIWARCE. Jeżeli jednak nie znajdziesz maila z dostępem napisz do nas !!
Po szkoleniach, w ciągu 24 h otrzymasz maila z linkiem do nagrania szkolenia (prosimy o chwilę cierpliwości, materiały muszą się zgrać i wtedy zostają wysłane. W zależności od wielkości materiału, jest różny czas pobrania). Link oraz dostęp do nagrania jest aktywny do 5 dni. Uwaga ! Rekomendujemy udział na żywo podczas szkolenia. W przypadku problemów technicznych szkolenie może się nie nagrać lub nagrać w słabej jakości. Na co nie mamy wpływu ! Jeżeli nie otrzymasz linku z nagraniem daj nam znać !! Niestety niektóre poczty blokują nasze maile systemowe !! ZASTRZEGAMY SOBIE MOŻLIWOŚĆ W WYJĄTKOWYCH SYTUACJACH NIE PRZESŁANIA LINKU Z NAGRANIEM !!!
PIERWSZY KROK – najważniejsze to sprawdź czy otrzymałeś maile systemowe z POTWIERDZENIEM REJESTRACJI w których znajdziesz przycisk DOŁĄCZ – sprawdź też spam i oferty, poczekaj chwilkę ten email idzie trochę dłużej. Jeżeli taki email do Ciebie nie dotarł, daj nam niezwłocznie znać – na fb, mailowo lub na instagramie !! Ale dodatkowo, na wszelki wypadek w mailu z linkiem do informacji technicznych podesłaliśmy Ci link do Twojego pokoju webinarowego !! Już po otrzymaniu linka możesz sprawdzić czy dobrze Cię przekierowuje – do poczekalni z odliczaniem czasu i tytułem szkolenia ! Sprawdź czy to jest właśnie Twoje wydarzenie ! Polecamy brać udział w szkoleniu z pozycji laptopa / komputera JEŻELI BĘDZIESZ MIAŁ JAKIEŚ PROBLEMY TECHNICZNE napisz do nas na czacie w pokoju webinarowym, na fb lub instagramie, będziemy na bieżąco odpowiadać !! Pokój webinarowy będzie otwarty już 30 min przed szkoleniem, abyś mógł sprawdzić czy masz dobre połączenie i wszystko działa. ZANIM SIĘ POŁĄCZYSZ : zamknij wszystkie karty przeglądarki korzystaj z przeglądarki Chrome lub Firefox lub Safari sprawdź czy masz najnowszą wersję przeglądarki sprawdź czy nie masz zablokowanego dostępu do kamery lub mikrofonu sprawdź czy nie masz przyciszonego dźwięku czasami połączenie z internetem przez wi-fi może być za słabe, wtedy należy przełączyć się na LTE sprawdź czy na danym urządzeniu jesteś zalogowany z tego samego maila, którym rejestrowałeś się na szkolenie sprawdź czy nie masz włączonego trybu incognito przy wejściu na przeglądarkę zamknij wszystkie aplikacje w tle zwłaszcza na telefonie jeżeli z poziomu telefonu nie widać i nie słychać prowadzącego a sprawdziłeś wszystko powyższe, wtedy pobierz aplikację ClickMeeting – po instalacji na telefonie wróć do maila z potwierdzeniem rejestracji i kliknij dołącz lub spróbuj zalogować się poprzez wpisanie w aplikacji nr ID – znajdziesz go w mailu z Potwierdzeniem Rejestracji nad przyciskiem dołącz jeżeli link podany w mailu przekierowuje Cię w złe miejsce, w inne wydarzenie spróbuj: skopiować link z maila i wkleić bezpośrednio do swojej przeglądarki lub wejść przez maila systemowego z przycisku dołącz. Jeżeli nadal jest problem daj nam niezwłocznie znać – najszybciej w tym czasie jesteśmy dostępni pod telefonem (512 511 971) lub na instagramie Uwaga ! sprawdź wymagania sprzętowe - System operacyjny taki jak Windows 8 (zalecany Windows 10), Mac OS wersja 10.13 (zalecana najnowsza wersja), Linux, Chrome OS.
Szkolenia i kursy certyfikowane zawsze mają oznaczenia o certyfikacie. Certyfikaty z takich szkoleń i kursów wysyłamy na maila do 3 dni po szkoleniu.
NIE UDOSTĘPNIAJ ! Nasze szkolenia są autorskim programem Makeup Point Academy oraz naszych lektorów i zabronione jest kopiowanie, udostępnianie osobom trzecim oraz publikowanie naszych nagrań i materiałów, w całości lub części pod groźbą złamania praw autorskich

SZKOLENIA, NAGRANIA, KURSY

Otrzymujesz dostęp (swój link) do pokoju szkoleniowego. Na ten link może wejść tylko 1 osoba jednocześnie. Przed rozpoczęciem szkolenia przekieruje Cię do poczekalni z odliczaniem czasu. Po otwarciu pokoju szkoleniowego będziesz widzieć i słyszeć prowadzącego. Ciebie nie widać i nie słychać, ale możesz zadawać pytania na czacie. Szkolenie online jest na żywo, w streamingu dlatego bardzo ważne jest dobre połączenie i zasięg internetu. Podczas szkolenia czasami może wystąpić zakłócenie jeżeli u prezentera będzie chwilowy problem np. z internetem.
Kurs online jest w formie wcześniej nagranych tematów lekcji, ćwiczeń praktycznych. Do których otrzymujesz dostęp na określony czas i możesz uczyć się w swoim tempie wracając do wcześniejszych lekcji.
Plik do pobrania z zakupionymi dokumentami otrzymujesz na maila podanego w zamówieniu. Z dokumentów możesz korzystać bez ograniczenia czasowego. Zabronione jest udostępnianie osobom trzecim zakupionych dokumentów.
Po umówieniu terminu i zaksięgowaniu wpłaty, otrzymasz link z dostępem do spotkania. Konsultacje online trwają 1h.

WSPÓŁPRACA

Skontaktuj się z nami na adres agata@makeup-point.pl
chcesz zostać naszym Partnerem i móc zaprezentować swój produkt? skontaktuj się z nami na agata@makeup-point.pl

Didn’t find the answer?