cena: 59 zł

DZIAŁALNOŚĆ NIEREJESTROWANA – IDEALNA NA WIZAŻOWY STRAT ?

Rozwiewamy wszystkie mity na temat działalności nierejestrowanej i punkt po punkcie pokazujemy fakty ! 

Omawiamy: 

  • CZYM JEST DZIAŁALNOŚĆ NIEREJESTROWANA ?
  • CO WYMAGANE JEST PRZY TEJ FORMIE DZIAŁALNOŚCI ?
  • JAK WYGLĄDAJĄ ROZLICZENIA ZA TAKĄ DZIAŁALNOŚĆ ?
  • PLUSY I MINUSY

W materiałach otrzymasz: 

  1.  dostęp do video podcastu – gdzie na prezentacji są wytłumaczone wszystkie zagadnienia
  2. materiały do pobrania – potrzebne wnioski (o NIP, o zwrot kosztów kasy fiskalnej,karta ewidencji sprzedaży) oraz materiały dodatkowe (wszystkie kroki, aby zacząć pracować w tej formie działalności)
Zakupione materiały wysyłamy na podanego w zamówieniu maila w terminie max. do 24h od zaksięgowania wpłaty. 
 

Autor:  Agata Zych

Magister Ekonomii ze specjalizacją z handlu zagranicznego. Od ponad 12 lat związana z branżą marketingu i PR-u. Po długoletniej współpracy z klientami korporacyjnymi skupiła się na rynku beauty. Rozwinęła 5 władnych firm i marek. 

Dla swoich klientów przygotowuje otwarcia nowych salonów, strategie wejścia na rynek beauty, ale również tworzy strategie marketingowe dla istniejących miejsc, które chcą zwiększyć rozpoznawalność swojej marki. W bogatym portfolio klientów ma m.in. szkoły makijażu permanentnego, szkoły i studia wizażu, salony urody i spa.

Prowadzi szkolenia biznesowe dla branży beauty. Organizuje konferencje i kongresy. Występuje jako prowadząca panele oraz prelegent na wydarzeniach o tematyce beauty oraz kobiecego biznesu. 

Jedną z marek jakie stworzyła jest marka Makeup Point, organizator największych w Polsce wydarzeń i warsztatów dla wizażystów, podczas których swoje pokazy mają najlepsi polscy i światowi makijażyści. W jej skład wchodzi również Makeup Point Academy – platforma e-learningowa z biznesową wiedzą skierowaną do wizażystów.